Nemcoin, 31 Mart 2015 tarihinde eş çiftleri arasında bir şifreleme ve bloklama yapımı olarak ortaya çıkan bir platformdur. Madenciliği bulunmuyor. Bu yüzden güncel olarak üretilemiyor ve kazanılamıyor. Ticari bloklama zincirinde, çeşitli yazılımlarda ve finans kuruluşlarında kullanılıyor. Ortalama bir dakikada blok üretilebiliyor ve kullanıcılar için farklı mesajlaşma türleri bulunuyor. Şifresiz, şifreli ve hex adı verilen mesajlaşma türleri üzerinden cüzdan kullanımı çok kolaydır ve yazılımı yüklemek sadece birkaç saniye sürer. Yazılım, Windows, Mac OS, Linux, Ubuntu gibi bütün sistemlerde çalışıyor. Kullanıcılar için en büyük avantajlarından birisi canlı para transferlerini küresel bazda yüksek ücretler ödemeden gerçekleştirmeye fırsat vermesidir. Bütün cüzdanları çok güvenlidir ve kesinlikle yetkisiz erişim imkanı yoktur. Herhangi bir bankaya ya da merkeze bağlı değildir. Belli bir kapasitede üretilmiş ve mevcutta yeni üretimi yoktur. İşlemler var olan Nemcoinler üzerinden devam ediyor.

Nemcoin Alım Satımı Yapmanın Güvenli Adresi

Gerek Nemcoin gerekse diğer kripto para birimleriyle işlem yapabilmenin yolu, internet üzerinden hizmet veren çeşitli borsaları kullanmaktır. Ülkemizde bu alanda güvenle işlem yapılabilecek borsaların başında Thodeks Dijital Para Borsası geliyor.
Thodeks, onlarca dijital parayı bünyesinde bulunduruyor ve site üzerinden anlık alarak bütün para birimlerinin güncel fiyatını, son 24 saatteki değişimin, en yüksek ve en düşük değerlerini, işlem hacmini görebiliyorsunuz. Bu veriler ışığında hangi para biriminde, nasıl konum alabileceğinizi planlayabiliyorsunuz.

Site, çift aşamalı güvenlik duvarı sağlıyor ve bu sayede kişisel verileriniz ve yatırımlarınız üst düzey güvenlik altına alınmış oluyor. Şirketin hesabı olan pek çok bankadan günün her saati cüzdanınıza para yatırabiliyor, işlem yapabiliyorsunuz. Aralıksız işlem yapılabilmesi sayesinde kripto paranın hareketlerine göre pozisyon belirleyebiliyor, alım satım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Thodeks, son derece anlaşılır ve kolay bir ara yüze sahip. Ücretsiz olarak hesap açabiliyorsunuz ve hesap açımı sonrası cüzdanınız tanımlanıyor. Bütün işlemleri zorlanmadan yapabildiğiniz gibi günün her saatinde, hiçbir mesai saati gözetmeden destek ekibinden destek alabiliyor yatırımlarınızı daha emin adımlarla sürdürebiliyorsunuz. TL ile dilediğiniz kripto para birimi yanında Nemcoin ile de rahatlıkla işlem yapabiliyorsunuz.

Nemcoin, 31 Mart 2015 tarihinde eş çiftleri arasında bir şifreleme ve bloklama yapımı olarak ortaya çıkan bir platformdur. Madenciliği bulunmuyor. Bu yüzden güncel olarak üretilemiyor ve kazanılamıyor. Ticari bloklama zincirinde, çeşitli yazılımlarda ve finans kuruluşlarında kullanılıyor. Ortalama bir dakikada blok üretilebiliyor ve kullanıcılar için farklı mesajlaşma türleri bulunuyor. Şifresiz, şifreli ve hex adı verilen mesajlaşma türleri üzerinden cüzdan kullanımı çok kolaydır ve yazılımı yüklemek sadece birkaç saniye sürer. Yazılım, Windows, Mac OS, Linux, Ubuntu gibi bütün sistemlerde çalışıyor. Kullanıcılar için en büyük avantajlarından birisi canlı para transferlerini küresel bazda yüksek ücretler ödemeden gerçekleştirmeye fırsat vermesidir. Bütün cüzdanları çok güvenlidir ve kesinlikle yetkisiz erişim imkânı yoktur. Herhangi bir bankaya ya da merkeze bağlı değildir. Belli bir kapasitede üretilmiş ve mevcutta yeni üretimi yoktur. İşlemler var olan Nemcoinler üzerinden devam ediyor.

Nemcoin Alım Satımı Yapmanın Güvenli Adresi

Gerek Nemcoin gerekse diğer kripto para birimleriyle işlem yapabilmenin yolu, internet üzerinden hizmet veren çeşitli borsaları kullanmaktır. Ülkemizde bu alanda güvenle işlem yapılabilecek borsaların başında Thodeks Dijital Para Borsası geliyor. Thodeks, onlarca dijital parayı bünyesinde bulunduruyor ve site üzerinden anlık alarak bütün para birimlerinin güncel fiyatını, son 24 saatteki değişimin, en yüksek ve en düşük değerlerini, işlem hacmini görebiliyorsunuz. Bu veriler ışığında hangi para biriminde, nasıl konum alabileceğinizi planlayabiliyorsunuz.

Bitcoin ATM Site, çift aşamalı güvenlik duvarı sağlıyor ve bu sayede kişisel verileriniz ve yatırımlarınız üst düzey güvenlik altına alınmış oluyor. Şirketin hesabı olan pek çok bankadan günün her saati cüzdanınıza para yatırabiliyor, işlem yapabiliyorsunuz. Aralıksız işlem yapılabilmesi sayesinde kripto paranın hareketlerine göre pozisyon belirleyebiliyor, alım satım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Thodex, son derece anlaşılır ve kolay bir ara yüze sahip. Ücretsiz olarak hesap açabiliyorsunuz ve hesap açımı sonrası cüzdanınız tanımlanıyor. Bütün işlemleri zorlanmadan yapabildiğiniz gibi günün her saatinde, hiçbir mesai saati gözetmeden destek ekibinden destek alabiliyor yatırımlarınızı daha emin adımlarla sürdürebiliyorsunuz. TL ile dilediğiniz kripto para birimi yanında Nemcoin ile de rahatlıkla işlem yapabiliyorsunuz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir