Thodex Kucoin kullanışlı arayüzü, işlem hacmi yüksek ve diğer borsalar gibi al-sat işlemlerinin yapıldığı en önemli artısı da KCS (KuCoin Shares) adı verilen kendi coini olan ve bu coin ile yatırım yapan her kullanıcısına kar dağıtan bir borsadır. Oldukça sağlam bir sistemi ve altyapısı olması yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Çeşitli platformlarda yapılan yorumlarda en iyi sisteme ait borsanın Kucoin olduğu yazılmaktadır. Ayrıca borsada referans sistemi ile üyelik de mevcut. Bu sistem de gayet güzel işlemekte olup  üyelik gerçekleştiğinde pay alma durumu yatırımcı gruplarının ilgisini çekmiştir diyebiliriz.

Todex Kucoin, Google Authenticator harici herhangi bir şey istemeyen, oldukça kullanışlı bir arayüze sahip, hızlı ve kullanıcılarına kar/bonus veren bir kripto para borsasıdır. Borsada kar payı ve bonuslar ise şu şekilde dağıtılmaktadır.

  • Kar payı KCS ( KuCoin Shares ) ile verilmektedir.
  • Bonus ise davetiye sistemi ile verilmektedir.

Thodex KuCoin Shares Nedir ?

Borsanın kendi coini olan KCS aynı Binance’nin BNB’si gibi düşünebiliriz. Borsanın kar payı işleminin içeriği ise kullanıcı olarak sizlerin ne kadar çok KCS var ise her gün o kadar çok bonus/kar payı vermektedir.

Todex’den dilediğiniz hesaplamayı yapıp kaç KCS ile ne kadar bonus/kar payı alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Şuanda üye sayısı tahmini olarak 250 bin civarında olan KuCoin’in olduğunu düşünürsek KCS’ninde değerinin zamanlar artacağını düşünebiliriz.

Şuanda borsada 60 dan fazla coin işlem görmektedir. Ayrıca Binance’ta yer almayan bazı coinler de yer almaktadır. Kullanıcıları ile anketler aracılığıyla fikir alış verişi yapıp yeni coinler ekleniyor. Borsada Canlı Destek olayı da mevcuttur. Kullanıcılarına anlık geri dönüşler sağlayıp güven tazelemektedir. Fork zamanlarında ise 24 saat içerisinde verilmektedir. Borsada deposit ücreti bulunmamaktadır. 0.1% işlem ücreti tahsil edilmektedir. Çekim işlemlerinde ise her bir coin için farklı ücretler tahsil edilmektedir. Borsaya ait IOS uygulaması da mevcuttur.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir