Thodex CoinBase, Bitcoin borsaları arasında son zamanlarda adını sıkça bahsettiren bir kripto para borsalarından biridir. Ne yazık ki Türkiye’de alım-satım işlemleri yapılamamaktadır. Ancak kullanıcıların bir çoğu Bitcoin cüzdan (wallet) olarak kullanmaktadır. Yatırımcıların Coinbase tercih etmelerinin asıl sebebi kripto para konusu ile ilgili ilk adımları atan firmalardan biri olmasıdır. Çeşitli platformlarda gördüğümüz kadarı ile yüklü miktarlardaki cüzdanların bloke olmasından başka herhangi bir aksi duruma rastladık, okumadık.

Todex Cüzdan ( wallet ) olarak oldukça kullanışlı ve işlevseldir. Örnek verecek olursak tarafınıza bir ödeme geldiğinde tarafınıza bildirim ile gerekli uyarı an ve an yapılıyor. Ayrıca CoinBase kayıt olmak da bir o kadar kolay. Sadece sitedeki sağ üst kısımda yer alan ‘’ Sing Up ‘’ butonuna tıklamanız ve sizden istenilen bilgileri girmeniz halinde cüzdanınız oluşturuluyor.

Thodex CoinBase cüzdan adresi nasıl alırım ?

Ekranda alım-satım işlemleri Türkiye’de yapılamadığı yazacaktır. Lakin endişe etmenize gerek yok sadece sol kısımda yer alan ‘’ Btc Wallet ‘’ sekmesine tıklayın. Bu kısımda herhangi bir işlem yapmadığınız için boş olacaktır. Üst menünün sağ kısmında yer alan ‘’ Wallet Adress ‘’ sekmesine tıklayıp kendinize özel bir Bitcoin cüzdanı oluşturabilirsiniz.Oluşturduğunuz cüzdan adresinize dilerseniz kendiniz, dilerseniz de herhangi bir kişi gönderim yapabilir. Tarafınıza gönderim yapıldığında ise mail adresinize bildirim gönderilecektir.

CoinBase İle Nasıl Bitcoin Gönderebilirim ?

Todeks Bitcoin cüzdanınıza nasıl gönderim yapmak yukarıda anlattığımız şekilde basit ise başka bir adrese Bitcoin gönderimi de bir o kadar basittir. Tek yapmanız gereken şey; Sol menüde yer alan ‘’ Send-Request ‘’ sekmesine tıklamak ve dilediğiniz cüzdan adresinize istediğiniz miktarda gönderim yapabilirsiniz.

Todex CoinBase İle Cüzdanımı Nasıl Güvende Tutarım ?

Thodex CoinBase Bitcoin cüzdanınızı 2FA ( Google Authenticator ) ile güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Bu 2FA aktif etmek için ise profil sekmesinden ‘’ Settings  ‘’ ardından da ‘’ Security ‘’ sekmesine tıkladığınızda aktif hale getirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir