Ülkemizdeki yatırımcıların gözdesi halinde olan Binance, Türk yatırımcıların hızlı Bitcoin transferleri sayesinde ilgisini ciddi anlamda çekip, beğenisini kazanmıştır. Dünya üzerinde yaklaşık 1,5 Milyon kullanıcıya sahiptir. Borsanın günlük hacmi ise 2 Milyar Dolar olduğu tahmin edilmektedir. Ülkemizde yer alan borsalardan coin alışı gerçekleştirip Binance transfer edebilirsiniz. Ülkemizde Türk yatırımcıların en çok tercih ettiği ve en çok kazandırdığı iddia edilen borsa Binance diyebiliriz.

Thodex Binance Kullanımı Nasıldır ?

Kullanımı oldukça basit bir borsadır. Borsada 2 farklı arayüz yer almaktadır. Bunlar; basit ve ileri seviye arayüzlerdir. Bizler sizlere basit arayüzü tavsiye ediyoruz. Sade olması işinize çok yarayacaktır. Ayrıca borsaya ait mobil api’de bulunmaktadır. Borsaya kayıt olduktan sonra mobil uygulamasını indirip yalnızca bir defa giriş yaparak gün içerisinde dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Thodex Binance borsasına kayıt olmak da oldukça kolaydır. İlk olarak buraya tıklayın. Ardından karşınıza çıkan sayfada ilk olarak mail adresinizi ardından şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. Şifrenizin içeriği ise büyük, küçük harf ve sayı olması gerekmektedir.  Mail ve şifrenizi yazdıktan sonra ‘’ I agree to Binance ‘’ kısmına tik atıp Register butonuna tıklayın.

Daha sonra karşınıza bir puzzle çıkacak bunu tamamen bir güvenlik sorusu olarak algılayabilirsiniz. Bot olup olmadığınızı test etmek amacıyla yapılmaktadır. Puzzle tamamladıktan sonra kayıt işleminizi tamamlamış bulunmaktasınız. Tarafınıza Binance’dan bilgilendirmeye yönelik mail gönderilecektir. Hesabınızı aktif etmek için tarafınıza gönderilen mailde yer alan ‘’ Verify Email ‘’ yazan kısma tıklamanız yeterli olacaktır. Sizi hesabınızın aktif edildiği sekmeye yönlendirecektir.

Hesabınızı aktif ettikten sonra buraya tıklayarak kayıt esnasında belirlediğiniz mail ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza 2 aşamalı doğrulama ekranı çıkmış olacaktır. Eğer hesabınızda yüklü miktarda yatırım bulunduracak iseniz 2FA uygulaması ile giriş yapmanızı tavsiye ederiz. Borsada dilerseniz 2FA dilerseniz de SMS KOD ile giriş yapabiliyorsunuz. Ancak en güvenilir giriş tercihi olarak 2FA önermekteyiz.

Giriş tercihimi Google Authenticator olarak nasıl ayarlayabilirim ?

2FA aktif etmek için, telefonunuza Google Authenticator programını indirip telefonunuzda indirdiğiniz Authenticator programını açın ardından binance sitesindeki karakodu programa okutun ve artık güvenli bir şekilde belirli sürede sürekli yenilenen 6 haneli kod ile giriş yapabilirsiniz.

Thodex Binance nasıl Bitcoin transferi yapabilirim ?

Siteden sağ üst kısımda yer alan ‘’ Funds ‘’ kısmından ‘’ Deposist & Withdrawals ‘’ kısmından işlemlerinizi yapabilirsiniz. Thodex Para yatırma işlemi için ‘’ Deposist ‘’ kısmında Binance sizler için bir adres oluşturuyor. Bu adres sizin borsadaki wallet ( cüzdan ) olacaktır. Sadece size aittir. Bu adrese dilediğiniz borsadan işlemi yapabilirsiniz. İşlemler ortalama 30 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir